Koszyk (0)

Brak produktów

aktualności

Sobota, 17 listopada 2018
Zaprosiliśmy Smoka Wawelskiego do Sopotu - na koncert w Teatr BOTO. Chętnie ruszyłby się z miejsca, ale niestety nie dostanie urlopu :( Z tego też powodu swoje zaproszenie chciałby odstąpić komuś innemu! Zaproszenie ważne jest dla dwóch osób. Jeśli chcesz, by trafiło w Twoje ręce, oznacz w komentarzu osobę, z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na koncert i napisz w kilku słowach, dlaczego akurat z nią ;) Koncert 23 listopada w Sopocie! Ogłoszenie wyników w środę.
Sobota, 17 listopada 2018
Mówią, że w Krakowie smog. Być może dlatego wszyscy jacyś tacy trochę niewyraźni, jakby za mgłą ;) Ci, co nie byli, muszą nam uwierzyć na słowo - muzyka pięknie się niosła!
Czwartek, 15 listopada 2018
‼️ OSTATNI KONCERT na trasie‼️ ☑️ Prestiżowe studio AudioPlanet - to tutaj został nagrany album "Movement in Silence" ⚠ ️Ograniczona liczba miejsc - tylko 15 biletów 💿 Płyta z autografem w cenie biletu 🎬 Live streaming Bądź tego dnia razem z nami!
Czwartek, 15 listopada 2018
Dzisiaj przybijemy pionę ze Smokiem Wawelskim, ale nie ukrywamy, że z większą radością przybilibyśmy ją z Wami :D Także ten... Zapraszamy na koncert do Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki!
Środa, 14 listopada 2018
Dla tych, którzy za nami nie nadążają albo zdążyli już zapomnieć - jutro będziemy w Krakowie :)
Poniedziałek, 12 listopada 2018
Koncert w poniedziałek??? W MusicTeam - Centrum Edukacji Muzycznej w Ropczycach wszystko jest możliwe!
Poniedziałek, 12 listopada 2018
Tymczasem w Polskie Radio Rzeszów. Rozmowa do posłuchania w najbliższy piątek :)
Niedziela, 11 listopada 2018
Dzisiaj Jazz Room w Rzeszowie :)
Sobota, 10 listopada 2018
Ależ to piękne 😍 Koniecznie posłuchajcie do końca! Zobaczcie, jak wyczekali 😍 Biłgorajskie Centrum Kultury, jesteście niesamowici!
Sobota, 10 listopada 2018
Zapraszamy do Biłgoraju! O godz. 14:00 warsztaty, o 18:00 koncert.
Piątek, 9 listopada 2018
Pytanie na drugie śniadanie ➡➡️➡️ Co to znaczy, że "koncert był dobry"? * * * Zdjęcie z wczorajszego koncertu w Próba Cafe, po którym powyższe pytanie intensywnie zaczęliśmy rozważać.
Czwartek, 8 listopada 2018
Jedziemy! Lublin coraz bliżej! O 19:00 gramy koncert w Próba Cafe. Może będzie Wam po drodze? *** Zielony pasażer, którego głowę widzicie po lewej stronie, to Orneciak. Jedzie z nami od dwóch tygodni :) Duży nietakt z naszej strony, że dopiero o nim wspominamy... Koncert w Ornecie "zamknął nam usta" na długo. Były bisy i owacje na stojąco! Miejski Dom Kultury w Ornecie, dziękujemy pięknie!
Środa, 7 listopada 2018
"Movement in Silence" ➡️ Przeżyj to w Lublinie! Koncert już jutro 😻 Przeżyj to w Lublinie, dziękujemy za rekomendację!
Niedziela, 4 listopada 2018
Raz - dwa - trzy - Baba-Jaga patrzy! I wszystkie dzieci zastygają w bezruchu... Znacie tą zabawę? Tak jakoś nam się skojarzyło, ha ha ha :D
Niedziela, 4 listopada 2018
Zmierzamy w stronę Białegostoku!
Niedziela, 4 listopada 2018
W Orzyszu pełna sala :D Dziękujemy za piękną atmosferę. To było bardzo inspirujące spotkanie!
Sobota, 3 listopada 2018
O! O jak Orzysz.
Piątek, 2 listopada 2018
Piotr Krępeć wylądował dzisiaj na Księżycu. Zdaje się, że publiczność zabrał ze sobą... A stało się to wszystko w Ośrodku Kultury w Sejnach. Dziękujemy za wspólną podróż!
Piątek, 2 listopada 2018
Jesteśmy w Ośrodku Kultury w Sejnach. Jak Wam się podoba?
Piątek, 2 listopada 2018
Już za parę chwil, za chwil parę...
Czwartek, 1 listopada 2018
Listopad się zaczyna... refleksyjnie, trochę nostalgicznie, momentami aż nadto melancholijnie. Będziemy "dumać" jeszcze trzy dni! Dołączycie? ▪️2.11 ➡️ Ośrodek Kultury w Sejnach ▪️3.11 ➡️ Dom Kultury w Orzyszu ▪️4.11 ➡️ 6-Ścian PUB Sześcian, Białystok
Środa, 31 października 2018
3 dni do końca, 68% osiągnięte, 94 osoby wspierające! Szymon Białek na ostatniej prostej! Polecamy wesprzeć np. w postaci zakupu albumu w przedsprzedaży. https://polakpotrafi.pl/projekt/szymon-bialek-guitar-solo
Piątek, 26 października 2018
Kilka zdjęć z wczoraj. Jest moc!
Piątek, 26 października 2018
Szczytno - rodzinne miasto Piotra 💘 Kłaniamy się nisko! Super, że byliście 😽
Piątek, 26 października 2018
Dzisiaj 👉 Orneta!
Czwartek, 25 października 2018
Próba, próba i po próbie :) Z kim się widzimy dzisiaj wieczorem?
Poniedziałek, 22 października 2018
PIOTR KRĘPEĆ MOVEMENT IN SILENCE TOUR 2018 ------- KONCERT ZADUSZKOWY ------ „Movement in Silence to ukłon w stronę prostoty i mocno improwizowanego sposobu grania. To zbiór miniatur stanowiących jedną spójną całość. Ja po prostu podążam za tym, co słyszę, za dźwiękami, które do mnie przychodzą, sam dokładnie nie wiedząc skąd i dlaczego. Zmienia się kompletnie mój stan świadomości, z którego bardzo trudno mi później wrócić do rzeczywistości… bo sam już nie wiem, co jest bardziej rzeczywiste." - Piotr Krępeć Piotr Krępeć powszechnie zaliczany jest do grona gitarzystów fingerstyle. Nowy album stanowi jednak dalekie odejście od typowo fingerstyle’owej konwencji. Ekwilibrystyka gitarowa, jaką znamy z wydanego przed 5 laty albumu Piotra Krępecia „In Substance”, ustępuje miejsca nowym zainteresowaniom twórcy. "Muzyka Piotra błyskawicznie wprowadza w stan, w którym zapomina się o codzienności. Dużo przestrzeni i oddechu oraz pełne i równocześnie naturalne brzmienie gitary powodują zasłuchanie absolutne. Te doświadczenia towarzyszyły mi podczas całej pracy nad albumem i mam nadzieję, że będą też Państwa udziałem/ Waszym udziałem/ udziałem wszystkich słuchaczy." - Magdalena Piotrowska, Hear Candy Mastering
Poniedziałek, 22 października 2018
Dzisiaj dopiero poniedziałek, a my już myślimy o czwartku. Też tak macie?
Niedziela, 21 października 2018
Słoneczne niedzielne popołudnie w Pałacu :)
Niedziela, 21 października 2018
To będzie piękne popołudnie! ➡️ Godz. 16:00, Pałac Stary Ostromecko
Sobota, 20 października 2018
"Movement in Silence" ma wiele pięknych odcieni... Centrum Kultury Wilanów, dziękujemy!
Piątek, 19 października 2018
Jutro Warszawa!
Piątek, 19 października 2018
Dzisiaj kolejny koncert na Wybrzeżu! Żegnamy się co prawda z otwartym morzem, ale wciąż trzymamy się blisko brzegu. Właśnie zmierzamy w stronę Zatoki, zapraszając Was tym samym na urokliwą Wyspę Sobieszewską! Wyspa-Skarbow-GAK, nadciągamy :)
Środa, 17 października 2018
Dziś zaczyna się jeden z naszych ulubionych festiwali Jesienny Przeciąg Gitarowy! Piotr Krępeć już jutro na scenie Teatr Tęcza Zapraszamy
Wtorek, 16 października 2018
Uwaga, uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych zmieniła się data koncertu w Miastku! Koncert odbędzie się 22 listopada. Za wszelkie wynikające z tego powodu komplikacje bardzo przepraszamy. Do zobaczenia za miesiąc!
Niedziela, 14 października 2018
Dziś dwa koncerty! 👉 Godz. 17:00 - Multimedialne Centrum Kultury "e-Eureka", Świeszyno https://www.facebook.com/events/425162524656971 👉 Godz. 19:00 - Kawałek Podłogi KLUB, Koszalin https://www.facebook.com/events/268132693980738
Niedziela, 14 października 2018
Nie prowadzimy statystyk, nie liczymy ludzi na publiczności, ale... na Zamku w Świdwinie na kwadrans przed koncertem wszystkie krzesła były już zajęte :D Taki widok dodaje skrzydeł! Zamek Świdwin - Ośrodek Kultury, dziękujemy!
Sobota, 13 października 2018
Rycerz już na Zamku :D
Sobota, 13 października 2018
Dzisiaj wieczorem "Movement in Silence" zabrzmi na Zamku w Świdwinie. Tymczasem grzejemy jeszcze twarze na zalanych słońcem szczecińskich błoniach, a nasze myśli mkną w stronę Zatoni Dolnej. Zakochaliśmy się... w Dolinie Miłości, gdzie Ewa ukradkiem spogląda na Adama, gdzie ptaki śpiewają radośnie, gdzie powietrze ma słodki owocowo-kwiatowy zapach, gdzie spokojnie szumią drzewa, gdzie Odra płynie niespiesznie, gdzie ludzie są życzliwie uśmiechnięci, gdzie jest pięknie. Zatoń Dolna to magiczne miejsce! Wiejski Kocur - Ośrodek Edukacji Regionalnej, cieszymy się, że do Was trafiliśmy!
Piątek, 12 października 2018
Meldujemy gotowość do wykonania zadania :D
Piątek, 12 października 2018
Halo, Szczecin! Halo, Szczecin! Jedziemy do Was z piękną pogodą, dobrym samopoczuciem i muzyką z płyty "Movement in Silence". Będzie magicznie! Przyjdźcie sprawdzić :D Wstęp wolny.
Czwartek, 11 października 2018
Nazywają ją Doliną Miłości. Nie wiemy dlaczego, ale już za kilka godzin się dowiemy.
Środa, 10 października 2018
Jutro ruszamy na północ! ✅ Czwartek, 11.10 - Zatoń Dolna, Wiejski Kocur - Ośrodek Edukacji Regionalnej ✅ Piątek, 12.10 - Szczecin, Piwnica Kany ✅ Sobota, 13.10 - Świdwin, Zamek Świdwin - Ośrodek Kultury ✅ Niedziela, 14.10 - Świeszyno, Multimedialne Centrum Kultury "e-Eureka" ✅ Niedziela, 14.10 - Koszalin, Kawałek Podłogi KLUB
Poniedziałek, 8 października 2018
Wiele osób (często z jakimś nieuzasadnionym naszym zdaniem niepokojem) pyta nas, "jak nam jest w trasie". Większości trudno uwierzyć, że od ponad miesiąca żyjemy na walizkach, a do domu wrócimy dopiero pod koniec listopada. Trasa koncertowa to dla nas zdecydowanie więcej niż same koncerty. Uwielbiamy towarzyszące im przemieszczanie się, docieranie do nowych miejsc, poznawanie ludzi. Ku naszej uciesze dzieje się dużo :D Nawet wówczas, gdy mamy wolny dzień i teoretycznie nie powinno dziać się nic. W podróży życie szczególnie zadziwia nas swoją nieprzewidywalnością. Taki mały, zaskakujący Movement in Silence ;) Piotrowice Nyskie Palace - nasze ostatnie, przypadkowe odkrycie. Piękna posiadłość, obłędnie wielki dom (pałac) i niesamowicie otwarci, życzliwi ludzie (fantastyczna rodzina - małżeństwo Jim i Anna z szóstką swoich dzieci), którzy w nim mieszkają. Dobrego tygodnia, Kochani!
Niedziela, 7 października 2018
Wczorajszy koncert w Stereo Live Music Club był taką małą, koncertową niespodzianką na naszej trasie :) O tym, że się odbędzie, dowiedzieliśmy się z dwudniowym wyprzedzeniem, kiedy to dumnie schodziliśmy ze Śnieżki. Wyszło kapitalnie! Blisko dwuipółgodzinny koncert był, jak dotąd, najdłuższym na trasie. Bisy nie miały końca. Hotel Court Park Nysa, być Waszym gościem to czysta przyjemność!
Sobota, 6 października 2018
Tego się nie spodziewaliśmy... Małe miasteczko na samym południu Polski, niemal na końcu świata... Szalona ekipa domu kultury z dyrektorem na czele :) Wrażliwa publiczność. Centrum Kultury w Kamiennej Górze, po tym koncercie trudno nam będzie dojść do siebie! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Dziękujemy!!!
Piątek, 5 października 2018
Już za godzinę!
Piątek, 5 października 2018
Wywiało nas na chwilę do Czech 😂😂 Ale już wracamy, bo na dziś wieczór z Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaplanowaliśmy koncert w Ratuszu Miejskim w Kamiennej Górze. Spokojnie! Dotrzemy na czas :)
Piątek, 5 października 2018
Dobre wieści dla mieszkańców Nysy i okolic! Jeśli chcecie miło spędzić sobotni wieczór, zapraszamy do Stereo Live Music Club na jedyny w swoim rodzaju koncert na gitarze barytonowej solo! Będzie dużo ładnych dźwięków :) Koniecznie przekażcie informację znajomym bliższym i dalszym :D Wstęp na koncert jest wolny.
Czwartek, 4 października 2018
Nie samą gitarą człowiek żyje :D Pierwszy szczyt na trasie zdobyty! Śnieżka, 1602 metry.
Środa, 3 października 2018
Kilka dni temu zaszyliśmy się w Lupie. Miejsce magiczne, napawające niebywałym spokojem i optymizmem. Polecamy uwadze każdemu - artystom szczególnie. Klimat, że mucha nie siada ;)
Niedziela, 30 września 2018
LUPA - Inkubator Artystyczny, u Was nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać :) Istne szaleństwo! Dwa koncerty jednego dnia :D
Sobota, 29 września 2018
Jutrzejszy wieczór jest jednym z tych na trasie, na które czekamy najbardziej! :))))
Piątek, 28 września 2018
Do takich domów kultury aż chce się wracać! MGOK Lidzbark, jesteście niesamowici! Scenografia, jak zawsze, mistrzostwo świata :)
Piątek, 28 września 2018
Jesteśmy gotowi :)
Czwartek, 27 września 2018
Jeszcze kilka zdjęć z wczorajszego wieczoru w Centrum Kultury Dwór Artusa Dziękujemy
Środa, 26 września 2018
Środek tygodnia, impreza biletowana, brzydka pogoda... Jesteśmy mega wdzięczni, że Wam się chciało :D Bez Was to wszystko nie miałoby sensu! Centrum Kultury Dwór Artusa, dziękujemy za zaufanie.
Środa, 26 września 2018
Naturalny pogłos 😍 Jeśli Toruń Wam po drodze, przyjdźcie posłuchać!
Wtorek, 25 września 2018
Przypominamy o nadchodzących koncertach! Szczegóły w wydarzeniach. Zapraszamy
Sobota, 22 września 2018
Za chwilę startujemy :)
Sobota, 22 września 2018
Dzisiaj spotkacie nas we Włocławku.
Piątek, 21 września 2018
Magiczny wieczór! Muzyka płynęła, płynęła i płynęła... Otwockie Centrum Kultury, Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku, wielkie dzięki!
Piątek, 21 września 2018
Festiwal filmowy "Patrz więcej" w Otwocku trwa w najlepsze! O godz. 19:00 Piotr Krępeć okrasi go troszeczkę dźwiękami :) Gościł nas będzie Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku. Wstęp na wydarzenie jest wolny!
Czwartek, 20 września 2018
Piotr Krępeć w niezwykle ciekawej i porywającej rozmowie z Piotrem Bielawskim wkrótce na antenie Radio Łódź. Wyczekujcie poniedziałku ;)
Czwartek, 20 września 2018
Słońce jeszcze nie w zenicie, a my zmierzamy już w stronę Łodzi. Jeśli macie ochotę miło spędzić wieczór, zapraszamy do Cafe Bar Poczekalnia :) ⚠️ Jeszcze przez kilka godzin na stronie EkoBilet możecie kupić tańsze bilety ➡️ 25 zł❗ Cena biletu przed wejściem na koncert: 35 zł.
Środa, 19 września 2018
Jedenasty za nami :) Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich, dziękujemy za piękną atmosferę, którą stworzyliście! Miejsce, nagłośnienie, oświetlenie i publiczność super!!! Krępeć, gdzieś Ty zawędrował? Ze zdjęcia wynika, że w nieznane :D
Środa, 19 września 2018
Już za kilka chwil.
Środa, 19 września 2018
Halo, halo! Końskie, Kielce i okolice! Kto żyw, niechaj przybywa na koncert! Startujemy o godz. 18:00.
Wtorek, 18 września 2018
Przed nami 4 koncerty :) A Wy co będziecie robić w weekend?
Poniedziałek, 17 września 2018
Fingerstyle I Okolice 2018 za nami. Dziękujemy!
Sobota, 15 września 2018
Fingerstyle i Okolice 2018 w toku. Obrady jury trwają :)
Piątek, 14 września 2018
Już jutro Fingerstyle I Okolice! Warsztaty, konkurs, koncerty, wystawa sprzętu muzycznego, afterparty, spotkania i kupa dobrej zabawy!!!
Czwartek, 13 września 2018
9. koncert na trasie. Zapraszamy!
Poniedziałek, 10 września 2018
Kielce. 7 koncert na trasie. No cóż, nie zawsze jest idealnie. No ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas.
Poniedziałek, 10 września 2018
Zapraszamy na nową stronę internetową! ➡ Do pobrania "Movement in Silence" w formacie MP3, Wave. https://piotrkrepec.com/
Niedziela, 9 września 2018
Dzisiaj Kielce!
Niedziela, 9 września 2018
W Staszowie już słuchają :) Staszowski Ośrodek Kultury, dziękujemy za ciepłe przyjęcie i mistrzowską realizację koncertu.
Niedziela, 9 września 2018
"Flight of the Eagle" z najnowszego albumu "Movement in Silence" 100% live w TVP Polonia 🎶
Niedziela, 9 września 2018
Kazimierz Dolny - Miasto Inspiracji, pięknie było u Was gościć i grać! Skrzydła nad Kazimierzem, dziękujemy za zaproszenie! Niesamowity festiwal, fantastyczny klimat, wyjątkowi ludzie! Cieszymy się, że mogliśmy stać się częścią tak niezwykłego wydarzenia!
Sobota, 8 września 2018
A dzisiaj na dobranoc w Kazimierzu Dolnym "brylanty fingerstyle" :D
Piątek, 7 września 2018
5. koncert na trasie za nami, a jutro Skrzydła nad Kazimierzem.
Piątek, 7 września 2018
Kilka słów dla radiomixx.pl po koncercie w Kawiarnia Charlie.
Czwartek, 6 września 2018
Przed nami koncertowy weekend! Jeśli macie znajomych w okolicach Staszowa, Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Kielc, zróbcie im przysługę - poinformujcie ich o koncercie :) 6.09 Staszowski Ośrodek Kultury | Staszów 7.09 Lapidarium pod Ratuszem | Sandomierz 8.09 Skrzydła nad Kazimierzem | Kazimierz Dolny 9.09 Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach | Kielce
Wtorek, 4 września 2018
Ach, cóż to była za premiera!
Wtorek, 4 września 2018
Dziś wieczór Piotr Krępeć zagra w jedynej zaprzyjaźnionej Państwowej Szkole Muzycznej w Polsce:) Wielki szacunek i podziękowania: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Ostrowcu Świętokrzyskim
Poniedziałek, 3 września 2018
A jeśli nie możecie dzisiaj zasnąć, polecamy włączyć Radio Łódź ⤵️⤵️⤵️
Poniedziałek, 3 września 2018
Dzisiaj "Movement in Silence" w eterze! Złapcie właściwą falę ➡️ Radio UWM FM i słuchajcie razem z nami audycji Piotra Szauera ➡️ Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków.
Sobota, 1 września 2018
Płyta "Movement in Silence" już w sprzedaży!
Sobota, 1 września 2018
TO już dzisiaj! Premiera "Movement in Silence" za kilka godzin w Oliwski Ratusz Kultury!
Piątek, 31 sierpnia 2018
Piotr Krępeć z piosenką Edyty Górniak "Dom Dobrych Drzew" w Pytanie na śniadanie.
Piątek, 31 sierpnia 2018
Mówimy kulturalne dzień dobry, czyli Piotr Krępeć na żywo w programie Telewizja Republika "Kultura na dzień dobry".
Czwartek, 30 sierpnia 2018
Piotr Krępeć przełamuje stereotyp - zero playbacku, 💯 % live 😊 Krótka migawka z próby w TVP Polonia.
Czwartek, 30 sierpnia 2018
A jeszcze dzisiaj wieczorem Piotr Krępeć pojawi się ze swoją gitarą w TVP Polonia!
Czwartek, 30 sierpnia 2018
Leśniczówka TVP będzie jednym z tematów jutrzejszego Pytanie na śniadanie. Z tej okazji Piotr Krępeć zagra na żywo piosenkę Edyty Górniak "Dom dobrych drzew". Nie przegapcie spotkania! Będzie możliwość zdobycia płyty "Movement in Silence" z autografem ;) * * * Niezorientowanych w temacie grzecznie uświadamiamy... Piotr Krępeć nagrał gitarę do serialu TVP1 Leśniczówka oraz piosenki Edyty Górniak "Dom dobrych drzew". Gitarowe dźwięki spod palców Piotra słyszycie w każdym odcinku Leśniczówki!
Poniedziałek, 27 sierpnia 2018
W sobotę startujemy! Parę słów ode mnie :)
Piątek, 24 sierpnia 2018
Lecę spotkać się z Kamil Wicik na antenie Radio Gdansk. Jeśli macie ochotę posłuchać zapraszamy po 20:00 https://radiogdansk.pl/
Piątek, 24 sierpnia 2018
Dzięki wielkie Top Guitar za patronat medialny nad trasą Movement in Silence! Premiera płyty 1 września ⤵ Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour 2018 - Premiera

Więcej na